Mistrzostwa Gminy w mini piłce nożnej chłopców

12 008Mistrzostwa Gminy w mini piłce nożnej chłopców szkół podstawowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, na rok szkolny 2016/2017, zakończyły się (można powiedzieć niespodziewanie) wygraną drużyny z Sarbinowa.

W meczu rozegranym w dniu 12 października na orliku w Gąskach, po pierwszej połowie (grano 2 x 15 minut) prowadzili chłopcy z SP Mielno 1:0, a w drugiej części już 2:0, ale „ambitna gra do końca” chłopców z SP Sarbinowo pozwoliła im na wygranie w stosunku 3:2.

Młodzi piłkarze z Mielna popełnili taki sam błąd jaki popełniają ostatnio reprezentanci Polski, tzn. przy prowadzeniu 2:0 przestali walczyć, a wynik sam się nie utrzyma i oby nauka nie poszła w las !
Bramki zdobywali kolejno: Fabian Banaś i Jakub Koza dla Mielna oraz Marcel Skibiński, Wiktor Piszczek i Szymon Machaj dla Sarbinowa, które wiosną reprezentować będzie naszą Gminę na Mistrzostwach Powiatu.

Składam gratulacje na ręce kapitana zespołu Błażeja Wilka oraz opiekuna p. Ewy Jabłońskiej i życzę powodzenia.

Organizator i sędzia:  Tadeusz Jurek

data aktualizacji strony:    24 kwietnia 2024r. 05:23:17