Godziny dojazdów autobusu szkolnego
dla uczniów SP w Milenie 

rozkład obowiązuje od 21 września br.

 

PONIEDZIAŁEK          

655   Gąski latarnia - Mielno

745 Unieście - Mielno

9 45 Gąski latarnia - Mielno

1030 Unieście - Mielno

1235 Mielno - Unieście - Gąski latarnia

1430 Mielno - Unieście

1450  Mielno - Gąski latarnia

Łazy przyjazd na godzinę 800  powrót o 1430

 

WTOREK  

655   Gąski latarnia - Mielno

745 Unieście  Mielno

9 45 Gąski latarnia - Mielno

1030 Unieście - Mielno

1235  Mielno - Unieście - Gąski latarnia

1430 Mielno - Unieście

1450 Mielno - Gąski latarnia

Łazy przyjazd na godzinę 800  powrót o 1430

 

ŚRODA

655   Gąski latarnia - Mielno

745 Unieście - Mielno

845 Gąski Latarnia - Mielno

930 Unieście -  Mielno

1135 Mielno - Unieście - Gąski latarnia

1430 Mielno - Unieście

1450  Mielno - Gąski latarnia

Łazy przyjazd na godzinę 800  powrót o 1430

 

Czwartek

655   Gąski latarnia - Mielno ( klasa I b przyjeżdża również tym kursem )

745 Unieście - Mielno

945 Gąski Latarnia - Mielno

1030 Unieście - Mielno

1235 Mielno - Unieście - Gąski latarnia

1430 Mielno - Unieście

1450  Mielno - Gąski latarnia 

Łazy przyjazd na godzinę 800  powrót o 1430

 

PIĄTEK

655   Gąski latarnia - Mielno

745 Unieście - Mielno

8 45 Gąski Latarnia - Mielno

930 Unieście - Mielno

1235 Mielno - Unieście - Gąski latarnia

1430 Mielno - Unieście

1450  Mielno - Gąski latarnia

Łazy przyjazd na godzinę 800  powrót o 1130

 

HARMONOGRAM

Godziny i minuty odjazdów autobusu szkolnego z poszczególnych przystanków rano na godzinę 8:00, 9:40, 10:35

 odjazdy 
 na 8:00 
 odjazdy 
 na 9:40 
 odjazdy
 na 10:35 
 
 miejscowość / nazwa przystanku 
 06:55  08:45  09:45  Gąski / latarnia / Paprotno
 07:02  08:51  09:51  Gąski POHZ
 07:07  09:56  09:56  Sarbinowo Kolonia - Pękalin
 07:12  09:00   10:00   Sarbinowo Młyńska - Szkoła ( sklep )
 07:15  09:02   10:02   Sarbinowo Nadmorska - pętla
 07:17  09:17   10:07   Zagaje przy posesji P. Szymańskich 
 07:20  09:10   10:10   Chłopy - Morska, Bosmańska 
 07:23  09:12   10:12   Zagaje - Krzyżówka, Chłopy 
 07:27  09:14  10:14   Niegoszcz 2 
 07:32  09:17   10:17   Mielenko 
 07:37        Mielno - hala 
 07:45  09:30   10:30   z Unieścia 
 07:50  09:35   10:35   przyjazd do Mielna - hala 


data aktualizacji strony:   21 września 2020r. 18:23:01
Copyright © 2013. All Rights Reserved