Gimnazjada w piłce ręcznej

24 10Mistrzostwa Powiatu Koszalińskiego w piłce ręcznej chłopców w ramach GIMNAZJADY 2015/2016 - zakończone.
Turniej odbył się 24 lutego br. w hali sportowej ZS Mielno.

Po rozlosowaniu drużyn z 5. gimnazjów, mecze grano w 2. grupach 2 x 10 min.
W grupie „A” Gimnazjum Mielno (Opiekun: Pan Tadeusz Jurek) pokonało zespół z Dąbrowy (p. Sebastian Wroński) 11:8.
W grupie „B” Polanów (p. Janusz Kraska) wygrał z Sianowem (p. Piotr Starzecki) 7:2 i z Mścicami (p. Jolanta Piekut-Borowska) 6:3, a Mścice pokonały Sianów również w stosunku 7:2.

W meczu o III miejsce puchar zdobyło Gimnazjum Mścice, ale dopiero po dogrywce, pokonując 9:8 zespół z Dąbrowy.

W finale turnieju, Gimnazjum Mielno wynikiem 7:3 pokonało Polanów i Puchar Mistrzów został w Mielnie !

Złote medale dla zawodników:

• Kamil Baranowski (kapitan i strzelec 4 bramek)
  • oraz: Konrad Izdebski, Szymon Grunt, Jakub Gawlik, Adrian Pakulski i Krystian Połogniuk

Nagrody ufundował Starosta Koszaliński, a statuetkę dla „Najlepszego zawodnika turnieju” wręczono Błażejowi Podpora z Polanowa.

Gratuluję wszystkim zawodnikom zdrowej, sportowej rywalizacji i życzę dalszych sukcesów.
Nauczycielom dziękuję za przygotowanie zespołów i obecność w czasie Turnieju.

Organizator: Tadeusz Jurek

data aktualizacji strony:    24 kwietnia 2024r. 05:23:17