Konkurs na logo projektu w ramach programu
"Bezpieczna szkoła - radosna przyszłość"
W ramach programu „Bezpieczna szkoła – radosna przyszłość”, Samorząd Uczniowski Gimnazjum zorganizował w maju, konkurs na logo projektu.
Projekt znaku graficznego należało wykonać techniką komputerową.
Logo miało być identyfikowane z nazwą projektu, składać się z elementu graficznego będącego symbolem i logotypu ( stylizacji literowej).
Biegi uliczne
Od 10. lat, w ostatnią niedzielę maja, koszaliński TKKF jest organizatorem Międzynarodowego Biegu Wenedów.
Tradycyjnie już przed głównym biegiem na dystansie 10-ciu kilometrów przeprowadzane są w centrum Koszalina uliczne biegi dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjalnych.
Szósty już rok startowali tam i odnosili swoje kolejne sukcesy również uczniowie Zespołu Szkół z Mielna.
Mistrzostwa Gminy Mielno - 23 maja 2013r.
W czwartek 23 maja 2013r. na bieżni mieleńskiego stadionu oraz na lekkoatletycznych obiektach Zespołu Szkół w Mielnie przeprowadzone zostały Mistrzostwa Gminy w indywidualnym trójboju lekkoatletycznym (bieg 60 m, skok w dal, rzut p. palantową) i drużynowym czwórboju (plus bieg na 600 m dziewcząt i 1000 m chłopców) dziewcząt i chłopców szkół podstawowych.
Pola Nadziei
Już po raz kolejny wolontariusze naszego gimnazjum zaangażowali się w ogólnopolską akcję Pola Nadziei.
W dniu 21 kwietnia uczniowie kwestowali na ulicach Mielna, Unieścia i Sarbinowa, wręczając darczyńcom żonkile w podziękowaniu za wsparcie koszalińskiego hospicjum.
Na rzecz hospicjum zebrano na terenie naszej gminy: 795,00 zł.
Karać czy nagradzać ?
W ramach projektu, "Bezpieczna szkoła- radosna przyszłość" odbyła się dnia 23 maja pierwsza część warsztatów: "Karać czy nagradzać - konsekwencje w wychowaniu" dla rodziców uczniów Zespołu Szkół w Mielnie.
Prowadzącą warsztaty była socjoterapeutka pani Violeta Południak, która wraz ze swoją asystentką zadawała pytania rodzicom i odgrywała krótkie sceny ukazujące problem karania.



