Jutro popłyniemy daleko, jeszcze dalej niż te obłoki.
Pokłonimy się nowym brzegom, odkryjemy nowe zatoki…
19 czerwca 2019 roku w Szkole Podstawowej w Mielnie im. Leonida Teligi, odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019.
Łącznie naukę ukończyło 277 uczniów.
Uroczystość zaszczycili swoją obecnością m.in.
- p. Olga Roszak-Pezała – Burmistrz Gminy Mielno,
- p. Tadeusz Jąrząbek – przewodniczący Rady Miasta,
- p. Krystyna Żakowska-Węgielnik – prezes Forum Samorządowego „Nasza Gmina”,
- p. Alicja Matusewicz – wiceprezes Forum Samorządowego „Nasza Gmina”,
- Proboszcz Parafii Mielno ks. dr Ireneusz Blank
Jak co roku licznie przybyli Rodzice. Było uroczyście i odświętnie.
Żegnaliśmy po raz pierwszy uczniów klas ósmych szkoły podstawowej i jednocześnie klas trzecich gimnazjum.
Najlepsi uczniowie, sportowcy oraz najaktywniejsi w innych dziedzinach zostali uhonorowani Statuetkami Prymusa, stypendiami i nagrodami książkowymi.
Średnia ocen w szkole wyniosła 4,16.
Promocję z wyróżnieniem otrzymało 63 uczniów.
Pani Burmistrz wręczyła stypendia w ramach Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży z terenu Gminy Mielno.
Odebrało je 25 uczniów z najwyższą średnią, powyżej 5,25 z zachowaniem wzorowym i bardzo dobrym.
Wśród nagrodzonych Stypendium Pani Burmistrz byli uczniowie z najwyższą średnią:
- Marta Mrzewa – klasa IV a
- Natalia Żukowska – klasa III b G
- Weronika Włodarczyk – klasa III b G
- Gaja Sosnowska – klasa IV b
- Natalia Pogoda – klasa IV a
- Amelia Zielińska – klasa IV a
Statuetkę PRYMUSA w Szkole Podstawowej zdobyły w kategorii klas IV - VI:
- Marta Mrzewa – uczennica klasy IV a
- Gaja Sosnowska – uczennica klasy IV b
W kategorii klas VII – VIII:
- Maria Lawrenc – klasa VII a
- Aleksandra Furgał – klasa VIII a
- Amelia Ledochowicz – klasa VIII a
- Konrad Lewandowski – klasa VIII a
- Maja Dziewiątkowska – klasa VIII b
W Gimnazjum:
- Natalia Żukowska – klasa III b
- Weronika Włodarczyk - klasa III b
- Aleksandra Urbaniak – klasa III b
- Karina Musioł – klasa III b
- Anna Maciejczyk – klasa III b
- Zuzanna Wiśniewska – klasa III a
- Roksana Smętek – klasa III a
- Aleksandra Łaszcz – klasa III b
- Bartosz Sarnes – klasa III a
Dyrektor Szkoły Podstawowej wyróżniła 25 uczniów za wyniki w nauce i za osiągnięcia sportowe przyznając stypendia motywacyjne.
Wśród nagrodzonych byli m.in.:
- uczennica klasy III b gimnazjum Weronika Grodzka
- uczennica klasy VIII a – Julia Rybka
- uczennica klasy VIII b – Martyna Pastwa
- uczennica klasy VII a – Julia Legieć
- uczeń klasy VI b - Filip Wójtowicz
- uczennica klasy V a – Julia Ostrowska
- uczeń klasy V b – Jakub Szulczewski
- uczennica klasy IV a - Karolina Drela
- uczeń klasy IV b – Aleksander Ratajczak
- uczeń klasy VI b – Maksymilian Juchniewicz – osiągnięcia w sporcie
- uczennica klasy IV a – Barbara Kozłowska – osiągnięcia w sporcie
Na zakończenie roku szkolnego stypendia za szczególne osiągnięcia w nauce przyznane zostały przez Forum Samorządowe "Nasza Gmina". Otrzymało je ośmioro uczniów.
Łącznie za wyniki w nauce i sporcie przyznano 57 stypendiów.
Nagrodzonym uczniom gratulujemy sukcesów i osiągnięć, a wszystkim życzymy słonecznych, pełnych pozytywnych wrażeń bezpiecznych wakacji.
- OLYMPUS DIGITAL CAMERA
- OLYMPUS DIGITAL CAMERA
- OLYMPUS DIGITAL CAMERA
- OLYMPUS DIGITAL CAMERA
- OLYMPUS DIGITAL CAMERA
- OLYMPUS DIGITAL CAMERA
- OLYMPUS DIGITAL CAMERA
- OLYMPUS DIGITAL CAMERA
- OLYMPUS DIGITAL CAMERA
- OLYMPUS DIGITAL CAMERA
- OLYMPUS DIGITAL CAMERA
- OLYMPUS DIGITAL CAMERA
- OLYMPUS DIGITAL CAMERA
- OLYMPUS DIGITAL CAMERA
- OLYMPUS DIGITAL CAMERA
- OLYMPUS DIGITAL CAMERA
- OLYMPUS DIGITAL CAMERA
- OLYMPUS DIGITAL CAMERA
- OLYMPUS DIGITAL CAMERA