Halowa piłka nożna

1122 012Zakończyły się Mistrzostwa Szkoły Podstawowej im. L. Teligi w Mielnie, w halowej piłce nożnej chłopców na rok szkolny 2018/2019.
Rozegrano łącznie 20 meczów (2 x 12 minut) i strzelono 122 gole, co dało 6,1 goli na mecz, czyli co 4 minuty padała bramka – brawo !
W kategorii IDZ rocznik 2006 i młodsi, puchar i tytuł Mistrza wywalczyła klasa VIb (Jakub Koza, Maksymilian Juchniewicz, Maksymilian Sobko, Jan Mierzejewski, Mikołaj Poraj-Dobrzelewski, Ksawery Sosnowski, Piotr Swaryczewski, Filip Wójtowicz).
W kategorii IMS rocznik 2003-2005 wygrała IIIb Gimnazjum (Maksymilian Bączkowski, Sebastian Durmaj, Krzysztof Gajda, Kacper Kowalczyk, Wiktor Malinowski).

Miejsca drugie zajęły odpowiednio drużyny Vb i VIIIb, a trzecie miejsca zdobyły zespoły z IVb i IIIa Gimnazjum.

Gratulacje dla wszystkich chłopców, którzy brali udział w turnieju, a szczególnie dla zdobywców pucharów oraz najlepszych strzelców: Gracjan Prajs (13 goli) i Jakub Mierzejewski (11 goli).

Organizator i sędzia zawodów: Tadeusz Jurek

data aktualizacji strony:    18 marca 2024r. 13:23:17