70-lecie szkoły

 

bip logo

 

 

Koniec wakacji za:

Bieg z flagą

1029 010Dzisiaj tj. 29 października, w samo południe, mieleńscy uczniowie wraz ze swoimi opiekunami wykonali BIEG Z FLAGĄ pn. „100-tu uczniów biegnie śladami historii na 100-lecie Niepodległości Polski”.
Ubrani w biało-czerwone barwy (chociaż ze względu na zimny wiatr przykryte częściowo kurtkami) pokonali, biegnąc z Biało-Czerwoną w ręku, trasę: od ul. Kościelnej, obok grodziska (foto), leśną drogą obok bunkrów do plaży i wzdłuż Bałtyku do pomnika morsa (foto) oraz dalej wzdłuż ul. Kościuszki przed Urząd Miasta w Mielnie, gdzie przy pomniku jelenia (foto) słowa podziękowania i uznania dla uczniów oraz ich nauczycieli za zorganizowanie i udział w akcji, skierował w imieniu władz miejskich Sekretarz Miasta.

Dziękujemy za wspólny bieg i okazany szacunek dla Biało-Czerwonej.

Organizatorzy: Tadeusz Jurek i Maciej Adamowicz


data aktualizacji strony:  24 czerwca 2019 r.
Copyright © 2013. All Rights Reserved