70-lecie szkoły

 

bip logo

 

 

Koniec wakacji za:

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

18 ims 009W czwartkowe południe (18 października) na ORLIKU w Gąskach rozegrany został także mecz piłki nożnej chłopców z rocznika 2003-2005 w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej na rok szkolny 2018/2019.
Tutaj również Puchar Mistrza Gminy trafił do rąk kapitana reprezentacji SP Mielno (Opiekun Tadeusz Jurek), która w meczu trwającym 2x15 minut pokonał drużynę SP Sarbinowo (Opiekun Ewa Jabłońska) wynikiem 5:2.

Dla Mielna bramki zdobywali: Antoni Twarowski (2 gole), Jakub Mierzejewski (kapitan i 1 gol), Maksymilian Żyta (1 gol) oraz jedna bramka samobójcza.
Dla Sarbinowa oba gole strzelił Szymon Machaj.

W mistrzowskim zespole oprócz w/w grali: Bartosz Sarnes, Wiktor Malinowski, Maksymilian Bączkowski, Ernest Żubryj, Polikarp Kozłowski, Wiktor Szymczak, Norbert Barcikowski (w bramce) oraz w rezerwie Sebastian Durmaj i Kacper Zawada.

Dziękuję za pomoc przy opiece i organizacji zawodów Panu Arkadiuszowi Żubryj oraz Julii Ostrowskiej i Mai Dziewiątkowskiej za zdjęcia i apteczkę, a piłkarzom gratuluję wygranej i życzę sukcesów podczas wiosennych Mistrzostw Powiatu.

Organizator: Tadeusz Jurek


data aktualizacji strony:  24 czerwca 2019 r.
Copyright © 2013. All Rights Reserved