70-lecie szkoły

 

bip logo

 

 

Koniec wakacji za:

Wicemistrzostwo powiatu

0425 009Reprezentacja Szkoły Podstawowej im. Leonida Teligi w Mielnie, zdobyła tytuł Wicemistrza i puchar za II miejsce w mini piłce nożnej chłopców z rocznika 2005 i młodszych o mistrzostwo powiatu koszalińskiego w ramach Igrzysk Dzieci za rok szkolny 2017/2018.

Mimo kiepskiej pogody (mżawka i deszczyk) górę wzięła chęć sportowej rywalizacji i zdobywania bramek.0425 010
W pierwszym meczu mieleńscy uczniowie pokonali drużynę SP Kłanino wynikiem 3:0, a w drugim ulegli gospodarzom z SP 2 Sianów 1:3. Najwięcej w turnieju (wspólnie z kolegą z Sianowa) trzy gole strzelił Antoni Twarowski ale tytuł Króla stracił w dodatkowym rzucie karnym.
Czwartą bramkę dla naszego zespołu zdobył Maksymilian Sobko.
Kapitanem na boisku był Polikarp Kozłowski, a w bramce jak zawsze dzielnie bronił Jakub Koza.

W obronie grali: Patryk Wieruszewski, Franciszek Lawrenc i Fabian Banaś, a w pomocy i ataku: Wiktor Szymczak, Jan Mierzejewski, Piotr Swaryczewski, Adrian Piskorski oraz Gracjan Prajs.

Gratuluję zdobycia pucharu i tytułu oraz życzę dalszych sukcesów !

Opiekun: Tadeusz Jurek


data aktualizacji strony:  24 czerwca 2019 r.
Copyright © 2013. All Rights Reserved