„Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

0411 015W środę 11 kwietnia br. na ośmiu trawiastych boiskach specjalnie przygotowanych przez OSiR w Szczecinku, przeprowadzone zostały mecze piłki nożnej dziewcząt (13 drużyn) i chłopców (21 zespołów) w kategorii U-12 Finału Województwa Zachodniopomorskiego Turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”.

Mistrzowie powiatu koszalińskiego, uczniowie SP Mielno, po wygranej 3:1 z SP Nr 3 Stargard Szczeciński oraz wywalczonym remisie 3:3 z SP Nr 3 Gryfice ulegli w ćwierćfinale piłkarzom KS Bałtyk reprezentującym SP Nr 7 Koszalin i zdobyli medale oraz nagrody za V miejsce w województwie. Brawo !

Szkołę dzielnie reprezentowali: Maksymilian Juchniewicz (kapitan zespołu i strzelec 4 goli), Jakub Koza (w bramce), Piotr Swaryczewski (1 gol), Gracjan Prajs (1 gol), Patryk Wieruszewski, Franciszek Lawrenc, Jakub Szulczewski, Fabian Banaś, Jan Mierzejewski i Maksymilian Sobko.
Gratuluję zdobytych bramek i zaangażowania.

Państwu Koza i Pani Juchniewicz dziękuję za pomoc przy opiece, a uczniom życzę dalszych sukcesów sportowych.

Opiekun: Tadeusz Jurek


data aktualizacji strony: 13 marca 2019 r.
Copyright © 2013. All Rights Reserved