70-lecie szkoły

 

bip logo

 

 

Koniec wakacji za:

Pokaz  OSP Mielenko

1011 003

W dniu 11 października 2017 r. na terenie Szkoły Podstawowej w Mielnie odbył się ogólnodostępny piknik pn. BEZPIECZNA JESIEŃ.
Wydarzenie zorganizowane zostało przez Forum Samorządowe NASZA GMINA w ramach projektu dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Mielno.

gmina mielnologo fio

Była to impreza integracyjna na którą zaproszono wszystkich mieszkańców gminy Mielno.
Imprezie towarzyszyły pokazy ratownictwa medycznego z udziałem dzieci, młodzieży i dorosłych oraz strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mieleniu, podczas którego w szczególności poruszano kwestie bezpiecznego zachowania i właściwego reagowania podczas nieszczęśliwych wypadków w domu.

W programie przewidziano wspólne pieczenie kiełbasek, ziemniaków i biesiadowanie przy ognisku, jednak z uwagi na niesprzyjającą aurę uczestnicy schronili się w sali gimnastycznej szkoły, gdzie po wspólnej zabawie i obejrzeniu pokazów, mieli okazję spróbować przygotowanego na tę okazję poczęstunku.
Projekt dofinansowany środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz budżetu Gminy Mielno.


data aktualizacji strony: 23 czerwca 2018 r.
Copyright © 2013. All Rights Reserved