Tenis stołowy

30 008W ramach XXII Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2016, w Zespole Szkół w Mielnie przeprowadzone zostały, jak co roku, Mistrzostwa w tenisie stołowym chłopców.

30 maja (poniedziałek) w Gimnazjum (ze względu na szkolną wycieczkę do Gródka N/Dunajcem) zgłosiło się tylko sześciu uczniów, z których najlepszym tenisistą stołowym okazał się Kacper Weresiński z klasy IIIb.
II miejsce zdobył Mateusz Weresiński, a III miejsce - Adrian Pakulski - obaj z IIa.

Dzień później w Szkole Podstawowej turniej ping-ponga wygrał Bartosz Weresiński z klasy VIb, drugi był Jakub Styrenczak, a trzecie miejsce zdobył Bartosz Sarnes - obaj z VIa.

Startowało łącznie 23 uczniów, rozegrano 28 meczów, a puchary, które za I miejsca wywalczyli Kacper i Bartek ufundował Urząd Gminy w Mielnie.

Gratuluję wyników i życzę częstszego uprawiania w czasie wolnym tej formy rekreacji.

Organizator: Tadeusz Jurek

data aktualizacji strony:    18 marca 2024r. 13:23:17