Drodzy Rodzice,

Na  rok szkolny 2020/2021 dla dzieci uczęszczających do naszej szkoły firma WIENER TU S.A. Vienna Insurance Group przygotowała specjalną ofertę ubezpieczenia NNW w Pakiecie OŚWIATA.

Składka na dziecko to 39 zł, a w przypadku drugiego i kolejnego dziecka 19,50 zł. 

Aby skorzystać z oferty należy wejść na poniższy link:                             

https://sprzedaz.wiener.pl/ubezpieczenieoswiata/g/20016

 

Życzenia od Burmistrz Mielna Olgi Roszak - Pezały

2020 2021 zyczenia burmistrz mielno

 

Życzenia od Dyrektora Szkoły

Drodzy Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły!

Dziś, w dniu 1 września  rozpoczęliśmy Nowy Rok Szkolny, rok, który jest dla nas wielką niewiadomą, ale z nadzieją i w pełnej gotowości stajemy w progu szkoły.
Czekają nas nowe wyzwania i zadania spośród których najważniejszym jest zdrowie i bezpieczeństwo naszych uczniów i pracowników.
Wszyscy jesteśmy za nie odpowiedzialni,  starajmy się wzajemnie wspierać i  dbać o to, by nasza szkoła była bezpieczna i przyjazna zarówno uczniom, nauczycielom, pracownikom jak i rodzicom.

Prosimy Was Drodzy Uczniowie byście dbali o siebie i swoje zdrowie, myli ręce, nosili maseczki, zachowywali bezpieczną odległość od innych osób, byście się wzajemnie wspierali i pomagali sobie we wszystkim.
Bądźcie czujni, by nie przeoczyć nikogo, kto może potrzebować Waszej pomocy.

Was Drodzy Rodzice prosimy, byście byli wyrozumiali dla naszych decyzji, które podejmujemy z wielką uwagą kierując się dobrem Waszych dzieci.
Współpracujcie Państwo z nami, wspierajcie nasze działania,  wspierajcie swoje dzieci by ta nowa rzeczywistość, w której się znalazły nie była dla Nich powodem do smutku, a jedynie pomogła w łagodny sposób przejść przez trudny czas.

Szanowni Nauczyciele i pracownicy szkoły!

Życzymy Wam wytrwałości, cierpliwości i  wiary, że wspólnie możemy osiągać sukcesy, zdobywać laury  i prowadzić naszych uczniów ku radosnej przyszłości, wolnej od wirusa i obaw o swoje zdrowie.
Trzymajmy się razem, wspierajmy, bądźmy dla siebie życzliwi i wyrozumiali.
Radosnego Nowego Roku Szkolnego 2020/21!


Barbara Ożga
Dyrektor Szkoły
Anna Szyda
Wicedyrektor Szkoły


data aktualizacji strony:   14 maja 2021r. 08:49:27
Copyright © 2013. All Rights Reserved