Zakończenie roku szkolnego 2019/ 2020

2020 statuetka 00To był wyjątkowy rok szkolny, inny niż wszystkie.
To również wyjątkowo inne niż zawsze zakończenie roku szkolnego – bez uroczystości, bez hymnu, haseł, bez uścisków, występów, za to w maseczkach, rękawiczkach, z dezynfekcją rąk przy wejściu do szkoły i z zachowaniem najwyższej ostrożności zgodnie z zaleceniami GIS, MZ i MEN.
Inaczej lecz tak samo z ogromną radością i dumą wychowawcy mogli wręczyć swoim uczniom zasłużone i wypracowane przez cały rok świadectwa, wyróżnienia, nagrody i dyplomy.
Pomimo trudnego czasu i wbrew trudnościom ostatnich czterech miesięcy nasi uczniowie uzyskali w tym roku szkolnym bardzo wysokie wyniki w nauce.
Średnia ocen w szkole wyniosła 4,30, to piękny wynik, zdecydowanie wyższy niż w roku ubiegłym, choć tym razem było znacznie trudniej.

W tym roku szkolnym naukę w naszej szkole ukończyło 226 uczniów. 49 uczniów z klas IV -VIII otrzymało świadectwa z wyróżnieniem czyli z tzw. biało - czerwonym paskiem (średnia minimum 4,75) a 8 uczniów klas V-VIII zdobyło najwyższy laur czyli statuetkę PRYMUSA (średnia w klasach IV-VI minimum 5,50 a w klasach VII-VIII minimum 5,0).
49 uczniów otrzymało szkolne stypendia motywacyjne za wyniki w nauce.

Dziękujemy Wam drodzy uczniowie za Wasz trud, wysiłek i wspaniałe oceny, za wytrwałą pracę i chęć do nauki.
Dziękujemy Szanownym Rodzicom za pomoc i zrozumienie zwłaszcza w trudnych chwilach, za współpracę ze szkołą i wspieranie naszych działań a także swoich dzieci, za motywowanie ich do pracy, pomoc w nauce, wiarę w ich możliwości i dopingowanie do osiągania sukcesów.
Dziękujemy Wam Drodzy Nauczyciele i Wychowawcy za wykonanie niezwykle trudnej pracy, za szukanie i znalezienie najlepszych rozwiązań by nauka do końca przebiegła na najwyższym poziomie, za wychowawczy trud, za każdorazową gotowość do pracy i chęć służenia pomocą uczniom, rodzicom jak i sobie wzajemnie.

Życzymy Wszystkim radosnych, udanych, spokojnych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu.

Barbra Ożga i Anna Szyda


data aktualizacji strony:   14 maja 2021r. 08:49:27
Copyright © 2013. All Rights Reserved