UWAGA !
DRODZY RODZICE !

W związku z ogłoszeniem w dniu 20 marca STANU EPIDEMII
i na podstawie zarządzenia Ministerstwa Edukacji Narodowej

szkoła jest zamknięta

do 14 kwietnia 2020 r. (do Świąt Wielkanocnych).
W sprawach pilnych prosimy o kontakt pod nr tel. 94 346 19 86

Rodzicom i uczniom zalecamy regularne sprawdzanie wiadomości
umieszczonych w szkolnych kanałach informacji,
tj. dziennik elektroniczny, strona www.

2020 03 23 plakat mielno

 

 

IV Targi zawodoznawcze

Troszcząc się o zdrowie nas wszystkich, obserwując bieżące wydarzenia oraz biorąc pod uwagę zalecenia WHO,  „4 TARGI ZAWODOZNAWCZE" z dnia 13.03.2020 roku w Szkole Podstawowej im. Leonida Teligi w Mielnie ZOSTAJĄ ODWOŁANE.

4 targi zawodoznawcze 2020W trosce o zapewnienie jak najszerszej wiedzy naszym uczniom i ich rodzicom na temat preorientacji zawodowej oraz z chęci zaprezentowania oferty edukacyjnej szkół naszego regionu organizujemy, z inicjatywy pedagoga szkolnego Beaty Szymańskiej już IV TARGI ZAWODOZNAWCZE.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszych targów i zapoznania się z ofertami szkół ponadpodstawowych, które będą też miały okazję zaprezentować zawody jakie czekają na naszych absolwentów.

Udział w IV Targach Zawodoznawczych naszych uczniów ma na celu wzmocnienie ich świadomego i pozytywnego nastawienia do własnej edukacji, a dla rodziców ma być wsparciem w kierowaniu możliwościami swoich dzieci.
IV TARGI ZAWODOZNAWCZE odbędą się w dniu 13 marca w naszej hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Leonida Teligi w Mielnie, ul. Lechitów 19.

Prezentacja placówek ponadpodstawowych naszego regionu uczniom naszej szkoły i uczniom okolicznych szkół podstawowych oraz ich rodzicom przewidywana jest w godzinach: godz. 12:00 - 14:00 – hala sportowa SP im. Leonida Teligi w Mielnie.
Przewidywany czas zakończenia targów – godzinie 14:30.

Na TARGI zaprosiliśmy przedstawicieli ponad 20 powiatowych szkół ponadpodstawowych wraz z uczniami.
Program imprezy zawiera możliwość 5 minutowego wizualnego przedstawienia się każdej placówki szkolnej oraz możliwość omówienia szczegółów rekrutacji z przedstawicielami szkół.

Zapewniamy ciekawe prezentacje i pozytywne wrażenia dotyczące przyszłej edukacji.


data aktualizacji strony:   30 października 2020r. 20:25:31
Copyright © 2013. All Rights Reserved